Kizuna

18. května 2007 v 16:20 | Marťan |  ► Videa a recenze
Kizuna je yaoi, jenž se skládá ze 3 částí, které na sebe volně navazují.

OVA 1
První OVA, jenž má zhruba 30 minut, nás seznámí s hlavními hrdiny, jimiž jsou dva vysokoškolští studenti - Samejima Ranmaru a Enjoji Kei. Ranmaru (nebo také Ran) býval kdysi nejlepší v kendu, ale poté, co ho srazilo auto s ním musel přestat. Cílem útoku auta však měl být Enjoji. Nikdy si to neodpustil, a tak se od té doby o Rana staral. Dokonce spolu teď i bydlí (a taky spí). Jejich vztah je tam moc pěkně podaný.
Jednoho dne musí zůstat Ran ve škole o něco déle, protože má udělat nějakou práci pro jednoho z profesorů. Chudák netuší, že onen profesor je homosexuál, který netouží po ničem jiném, než po Ranově skalpu, abych tak řekla. Profesor ho pozve na drink do nedalekého baru a hned po vstupu je Ranovi jasné, že je s ním něco v nepořádku. Později přijde na to, že se jedná o gay bar (nazve ho homo klub). Je už však pozdě, neboť mu profesor-úchylek do pití nasypal drogy. Ran se nemůže hýbat a byl by doslova v prd---, kdyby ho najednou nezachránil jeden z hostů, v němž pozná mladšího spolužáka ze střední školy - Sagano Kai, jméno jeho.
Co je důležité říct - Sagano a Enjoji jsou nevlastní bratři. Saganův otec, který je mimochodem bossem yakuzy, si totiž kdysi vzal Enjojiho matku. Sagano ovšem Enjojiho za to všechno nenávidí. Nejvíce ho ale štve, že má Rana, protože on sám ho zbožňuje už od prváku a právě kvůli němu se nejen dostal do kendo klubu, ale také na stejnou výšku.
Sagano a Ran se později setkají ve škole a Sagana nenapadne nic lepšího, než Rana povalit do trávy a vrhnout se na něj. Je však striktně odmítnut a v zoufalství volá Enjojimu, aby si to rozdali někde v opuštěném přístavišti ( A/N: tím myslím boj, ne sex ;-) ) Během boje je pak napadnou také chlápci, které na ně poslal už zmíněný profesor-úchylek. Enjoji a Sagano je zmlátí a tím tahle OVA prakticky končí.
OVA 2
Tahle OVA má také 30 minut. Jejím hlavním hrdinou je však Sagano a celkově tak trochu popisuje život v yakuze a Saganův život.
Sagano uteče z domova do Tokia a začne bydlet s Ranem a Enjojim. Zvlášť Enjoji z toho není zrovna na větvi a dává mu to jasně najevo. V té době už Enjoji pracuje jako společník dam v host clubu a tak se často stává, že domů přijde opilý. Když se tak jednoho dne stane, zavolá k nim domů jistá mladá dáma, se kterou se Ran evidentně dobře zná a se kterou si domluví schůzku. Sagano je žárlivý a podezřívavý a tak když Ran odejde, hned vzbudí Enjojiho a vydají se spolu na špicl. Když ovšem Enjoji zjistí, že ona dáma je ve skutečnosti Ranova sestra, málem Sagana zabije.
Sagano se pak o samotě toulá městem a narazí na jednoho člena yakuzy - Masu, jenž mu prakticky nahrazoval otce a staršího bratra v jednom. Nakonec se rozhodne vrátit domů, rozloučí se s Ranem a Enjojim (a ten mu neopomene ukázat zdvižený prostředníček) a to je asi tak vše.
OVA 3
Je to nejdelší a zároveň nejlepší OVA. Má skoro 45 minut a obsahuje spoustu flashbacků. Například se dozvíme jak se Ran a Enjoji seznámili, jak vypadala jejich první pusa nebo jak poprvé vyznal Enjoji Ranovi lásku.
Jednoho dne přijde Enjoji opět opilý domů a z kapsy mu vypadnou sirky s logem jistého nechvalně známého hotelu. Posléze najde Ran na jeho hrudníku otisk rtěnky a navíc k nim domů zavolá jistá Rena, dožadující se Enjojiho. Ran toho má dost. Jednu svému příteli vrazí a odejde ven. Enjoji je zoufalý a až do večera Rana hledá všude možně. Nakonec se ti dva střetnou právě před oním hotelem - a nebudou sami. Rana totiž sbalila jistá dívka, shodou okolností právě ta, jejíž telefonát odpálil bombu Ranovi trpělivosti. Dochází ke konfrontaci a nakonec i k usmíření. Co je na téhle OVĚ nejlepší, je její konec. Je výborný.
Celkově je Kizuna taková slabší, ale není nudná. Kissy jsou moc pěkné, najdete tam i trochu víc než jen to ;-) Kizuna je fajn na sobotní nudné odpoledne, ale jako páteční hlavní program bych ji nevolila.
OVY najdete na www.veoh.com i na www.youtube.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blanch Blanch | 18. května 2007 v 18:04 | Reagovat

No...souhlasím...je to slabší, mně se moc Kizuna nelíbila... ale to je zase na každém, co se mu líbí. Ran byl ale nejroztomilejší :)

2 Marťan Marťan | 18. května 2007 v 19:17 | Reagovat

On se ti líbil??? Mě moc ne... připadal mi takový... no... až moc jako homosexuál :-)) Jako že do něj bych to prostě hned řekla.

3 Blanch Blanch | 18. května 2007 v 19:23 | Reagovat

Blbost, já myslela Sagana...toho "malého" brášku :)))

4 Marťan Marťan | 18. května 2007 v 19:32 | Reagovat

To už je lepší :-)) S tím bych i souhlasila ;-)

5 Mania Dardeville Mania Dardeville | Web | 29. května 2007 v 20:09 | Reagovat

Tak nevím, zkoukla jsem OVU 1 a nějak mě to nezaujalo, takže se ani nedokopám k tomu, to sjet celý...

6 Marťan Marťan | 2. června 2007 v 10:00 | Reagovat

Zkus se mrknout na tu třetí... Ta je asi nejlepší.

7 Kazutaka Asato Morgana Ehran Kazutaka Asato Morgana Ehran | 8. února 2008 v 19:30 | Reagovat

já když se na to začla koukat jsem jen přivírala oči a říkala si: murphy, ať už je konec"! ale pak se mi to nesmírně zalíblo. kresba je sice v první a druhé ově děsná, ale postupně jsem si rana i enjojiho zamilovala. oni jsou jeden z mých nejoblíbenejsích párů. hrozne jsem se u toho nasmála. mohlo tam sice být toho váíc, ale i tak...

třetí Ova je nejlepší, to souhlas... já se u ní dusila smíchy... nejlepší scéna je v tom hotelu, když uz jsou sami a karta se obrátí a Ran vyjede po Enjoujim a povalí ho a Enjouji: Co tím miníš... Já mám byt uke?! to zděšené nemělo chybu:D:D?:D a openg třetí OVY je prostě murphyovskýýýý...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama