Level C

14. května 2007 v 21:26 | Marťan |  ► Videa a recenze
Level C je roztomilé yaoi, nenáročné na čas a na žaludek.

Hlavním hrdinou je sympatický mladý muž Kazuomi, který nemá stálou adresu a dělá to nejlepší Miso. Abyste rozuměli, Kazuomi je muž, který nikdy nepoznal opravdovou lásku a jenž bydlí u svých milenek. Hned zkraje však od té poslední dostane kopačky, jelikož se jí svěří, že nemiloval ji, nýbrž její tělo. Kazuomi však vůbec není smutný a když na přechodu spatří jednoho kawai chlapce, okamžitě na ty kopačky zapomene. Tím chlapcem je Mizuki, 19-ti letý mladík, který se živí jako model v agentuře svého nevlastního bratra. Mizuki je hezounký a má pekelně dlouhé řasy - to mě na něm zaujalo jako první. Já mít jeho řasenku, tak plesám. Každopádně Kazuomi a Mizuki si celkem padnou do oka a nebyl by to Kazuomi, kdyby se nakonec nevetřel do Mizukiho bytu. Tam mu přizná, že nemá čím platit a tak mu navrhne, že ho prostě vezme do ráje J Mizuki je ovšem velice bojácný a nezkušený, a tak se mu Kazuomi přibližuje jen po kouscích.
Co se týče děje, tak je to v podstatě všechno. Ještě se dozvíme něco o Kazuomiho dětství a seznámíme se s jeho sestrou, která si prověří, zda-li Mizuki jejího bratříčka opravdu miluje. No jo, zapomněla jsem napsat, že se ti dva do sebe zamilují, ale tak to je snad všem jasné. Ano, dokonce i ten přelétavý Kazuomi se zamiluje a tentokrát doopravdy. A tak nakonec Mizuki prožije své poprvé…
Level C je yaoi, který by bylo škoda minout. Ty erotické scény rozhodně nikoho nepohorší a myslím, že se asi nenajde nikdo, kdo by Level C prohlásil za pitomost.
technické údaje:
jedna OVA cca 30 minut
odkaz:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama