Srpen 2007


Ouran High School Host Club fanfiction - Trouble, 1. část

20. srpna 2007 v 16:08 | Marťan |  ► Povídky S-A
Fanfiction na Ouran je tady! Kupodivu jsem s ním docela spokojená, což je u mě zázrak. Věnováno všem, kteří milují Ouran stejně tolik, jako já.

Thief & Detective - Chapter 1 - Juliova slza

20. srpna 2007 v 11:33 | Marťan |  ► Povídky S-A
Tak konečně ta první kapitola, kterou jsem slibovala už více než před týdnem.

Dotazník

18. srpna 2007 v 16:04 | Blanch |  ► Drabbles
Žánr: Humor, horor, parodie, drama :)
Žánr2: Preslash
Postavy:Harry Potter, Draco Malfoy, Dean Thomas
Přístupnost: Od 15ti let
Obdobi: Po Bradavicích
Toto "původně" drabble mi bylo zadáno na fanu, zadala mi ho K.O. Slova zněla: zvonek, fotbal, slunce.
+++


2. B jako Brzy, už brzy...

18. srpna 2007 v 15:57 | Blanch |  »» Acta est fabula
2. kapitola. Jistě jste si všimli, že je příběh psaný v ichformě v podobě Dracových myšlenek. Strašně se mi tento způsob zalíbil, do budoucna asi napíšu něco podobného :)
+++

2. kapitola - Samota

18. srpna 2007 v 15:55 | Blanch |  A tak bůh stvořil Malfoye
Tak po delší době jsem se rozhodla přidat další díl. Pokud to někdo čte, za komentáře budu jen ráda.
LM/HP.
+++

Kořeněná marmeláda

10. srpna 2007 v 20:55 | Mrs. Lauritte KyouyaOotori |  ► Povídky S-A
Lidi... umřel mi Deidara, chápete? Chápete?! CHÁPETE?! Ten hnusnej šváb jeden malej střapatej hnusnej Sasukáš Sekačka za to může! Všechno přežije, hnusák!! ON! ON! NA HRANICI!!!
No nic. *odkašlání si*
Užijte si povídku, pokud to jde. Je to jen flashfic, tedy povídka do 499 slov. Jo... a je to fanfiction... ale ne HP. *velmi úchylně se usmívá* Znáte Ouran High School Host Club? Mám tam manžela.
~*~
~Kořeněná marmeláda

Hra s míčkem

6. srpna 2007 v 20:16 | Yuiko-chan |  ► Povídky S-A
Hra s míčkem(A/N: omlouvám se kolegyni Yuiko, že jsem ji to tu trošku poupravila, nechť si tu třeba vloží jiný text, ale chci ji poprosit, zda by mohla využívat perexy.. Blanch).

Vnitřní zmatek/překláááááád

6. srpna 2007 v 20:15 | Yuiko-chan |  ► Povídky S-A
Konichiwa přátelé jelikož sem dneska brozdala po netu rozhodla sem se vložit pár povídek i přes hroznou bolest hlavy

Poznámka: Korektury překladu provedly Alane a Veronika.

Thief & Detective

2. srpna 2007 v 11:07 | Marťan |  ► Povídky S-A
Tak jsem se konečně rozhoupala něco napsat. Třikrát hurá pro mou línou zadnici.
Jedná se o kapitolovou povídku žánru shonen-ai napsanou volně podle stejnojmenné mangy. Hlavními hrdiny jsou sympatický zloděj Dr. Martin a roztomilý policejní úředník Hugo. Děj se odehrává v současnosti, ve městě Clarion City, které můžete najít třeba v Americe. Ale třeba taky ne.
Ti, kteří mě znají, už jistě tuší, že nepůjde o žádné drama. Opravdu ne. Měla by z toho vyjít romantická shonen-ai komedie. Ale kdo ví, třeba mi během psaní rupne v kebuli a nakonec z toho bude thriller o masových vrazích.
To je asi tak vše co jsem vám chtěla říct. Zatím vám tady strkám prolog, abych vás tak nějak dostala do atmosféry. Přeji pěkné čtení.

Lauritte

1. srpna 2007 v 16:55 | Mrs. Lauritte KyouyaOotori |  ► O nás
Mno. Ehm. Jelikož si tady udělala info Yuiko-chan, proč vám nepřivolat infarkt mou osobou, přátelé, což? Dneska jsem si napsala nové vysoce originální bio, takže proč to nevyužít, tož. Hm. ^^ Cítím se být básníkem.
Zpráva odcizená z psychiatrické léčebny
Tento jedinec narozen 11. 3. 1994, je velmi nevypočitatelný, agresivní a šílený. Nedoporučujeme velkou blízkost v kontaktu na její osobu, jelikož při mluvení machá rukama a gestikuluje ještě víc než nějaká Chuana Rosalinda Esmeralda Milagros Rosíta Antonio z mexické telenovely, čímž vážně ohrožuje své okolí. Při jakémkoliv zmínění slova začínajícího na Jap se podezřele ošívá, při vyslovení Japonsko/Japonština/Japonsky/Japonec/Japonské, dostane hysterický záchvat. Doporučujeme klidit se v takové chvíli hodně daleko, jelikož je velmi nebezpečná. Na pojem shonen-ai, slash či yaoi, reaguje dosti podobně. Příznaky; slintání do klávesnice, slintání na stůl, slintání tak všeobecně, neovladatelné výbuchy psychopatického smíchu či snad euforické momenty, kdy si poskakuje po bytě a u toho, ehm, zpívá... dejme tomu, prostě provádí tu činnost, při které se otevírají a zavírají ústa, z nihž, v jejím případě, vycházejí hrozivé skřeky - lze přirovnat k jezevci napíchnutého na harpunu. Je cholerická flegma a ráda tříská s elegantností postřeleného hrocha sobě vlastní, do klávesnice. Lze se před ní ochránit neznalostí faktu, že Čína ani Vietnam NENÍ Japonsko (toto je ale velmi sporný poznatek, jelikož se na vás tento tvor buď s velikým znechucením podívá pohledem jak se primitiv jako ty mohl dožít tak vysokého věku? a nechá vás poté na pokoji nebo, když má náladu, dokáže se na vás vrhnout, sevřít svoje pařáty kolem krku a v tom případě je vaším dalším stádiem smrt.) Rozhodně se před ní nezmiňujte špatně o jistých slovech začínajících na Japon nebo o slash/shounen-ai/yaoi/shoujo-ai - poté na vás agresivně skočí a skončíte jak v případě druhém při poznatku o rozdílech východoasijských zemí. Pokud tohoto tvora chcete znechutit a dostat ho od sebe co nejdál, noste při sobě učebnici matematiky a fyziky, či si znenadání vytáhněte z tašky Persil a poté se zeptejte, jestli je její oblečení nové, nebo při požití jogurtu Jogobella, začněte chválit ovoce obsažené v něm, jelikož tam je přece spousta ovoce, jakože SPOUSTA ovoce, které je velké, ale opravdu OPRAVDU VELKÉ. To potom Lauritte se zoufalým brekotem a sprostým nadáváním uteče nebo ji klepne infarkt.