Ouran High School Host Club fanfiction - Trouble, 1. část

20. srpna 2007 v 16:08 | Marťan |  ► Povídky S-A
Fanfiction na Ouran je tady! Kupodivu jsem s ním docela spokojená, což je u mě zázrak. Věnováno všem, kteří milují Ouran stejně tolik, jako já.

Věřte tomu nebo ne, ale i v yakuze se najdou zcela přátelští a milí lidé. Jako třeba Kusanoda-kun.
Jméno: Kusanoda Ritsu-kun
Pohlaví: muž
Věk: 15
Záliby: kopání do prázdných plechovek
Ach, na světě neexistuje nic lepšího, než když se vydáte se svým nejlepším přítelem po škole domů a po cestě si s chutí nakopnete pár plechovek a možná i nějakou tu toulavou kočku jako bonus. Tomuhle se přece říká opravdové mužské přátelství, ne? To si myslí Kusanoda-kun. Nedávno díky pomoci školního Host Clubu konečně přišel na to, jaké je to mít přátele. Takže teď často chodil se svými přáteli z yakuzy do parku a kopali do plechovek, které pro něj ochotně sbírali. Byl to pro něj opravdový ráj na Zemi. Až do té chvíle, než se dostavil ten POCIT.
V poslední době měl pocit, že se na něj lidé až příliš často dívají. Byl na to zvyklý, koneckonců jeho vzhled opravdu poutal pozornost, ale tyhle pohledy byly jiné. Jako by se mu neustále někdo koukal na záda a provrtával jej pohledem. A navíc - nějak se mu špatně spalo. Záda ho neustále bolela, ve spánku se převracel a nemohl najít žádnou přijatelnou polohu. A co bylo nejhorší - kopání do prázdných plechovek už pro něj nebyla taková legrace jako dříve. Naopak, vůbec ho to nebavilo. A tohle byl opravdový problém. Jestli ale existuje někdo, kdo je schopen mu pomoci, pak ho napadal jedině místní Host Club…
Jakmile otevřete dveře třetího hudebního sálu, jehož status zní momentálně nepoužívaný, ocitnete se v jiném světě. Ve světě, který existuje, aby přinášel krásným děvčatům štěstí a blabla, prostě kecy, které ze sebe dokáže vypudit jedině Suou Tamaki.
Kusanoda-kun byl na tohle připravený, takže ho ani nepřekvapilo, že ho po sborovém:
"Welcome!"
uvítal Host Club oblečený jako rockové hvězdy. Jen je letmo přejel pohledem, viděl je už v horších variacích.
"Bossa-Nova-kun!" zvolala dvojčata Hikaru a Kaoru.
"Jmenuju se Kusanoda!!!!!" zařval špatně jmenovaný se svým nejlepším nejhorším pohledem, jaký se naučil od svého otce.
"Vidím, že neztratil nic ze své intenzity," zamumlal Kaoru momentálně schovaný za Tamakiho křeslem.
A tady máme našeho "Tatínka" Tamakiho, důstojně vstávajícího z drahého křesla, jehož potah byl pravděpodobně vyroben z barevného sobola nebo něčeho podobného. Tamaki tedy vstal, pohodil svými blond vlasy a upřel na Kusanodu pohled svých fialkových očí. Pak ovšem rychle přiskočil k Haruhi a strhl ji s sebou do rohu místnosti, pevně ji držíc v náručí a mumlajíc: "Nedám, nedám, nedám…."
"Tamaki-senpai…" zamumlala Haruhi odevzdaně.
Pak se ovšem napřímil Ootori Kyouya, svým typickým gestem si posunul brýle na svém elegantním nose, sjel Tamakiho pohledem, který by propíchl horkovzdušný balon a mile se na Kusanodu usmál.
"Předpokládám, že jsi k nám nepřišel pouze na čaj." Bylo to konstatování. Kyouya byl prostě vždy o několik kroků napřed.
Kusanoda-kun sklopil pohled na podlahu pravděpodobně vyrobenou ze slonoviny nebo něčeho podobného a zamumlal:
"Mám problém."
Morinozuka Takashi známý spíše jako Mori ze sebe vydal lehce vyděšený zvuk. Posledně to byl on, na kterého se Kusanoda obrátil o pomoc a to nebylo něco, co by se Morimu extra zamlouvalo.
"Problém? Hej, hej, Bossa-Nova-kun, nechceš dort? To ti pomůže!!!" zvolal Haninozuka Mitsukuni aka Honey, přívrženec dortů a růžových králíků.
Kusanoda zavrtěl hlavou.
Kyouya postoupil trochu blíže k jejich hostu. "To bude vážné… Tamaki!!!" zavolal.
Volaný zvedl hlavu a upřel na "Maminku" psí pohled.
"Tamaki, můžeš prosím opustit tu podlahu a jít sem? Tvůj bývalý chráněnec má vážný problém a jsem si jistý, že tě bude zajímat."
Po několika vypitých čajích vyrobených pravděpodobně z čajovníku rostoucího pouze na Sibiři nebo něčeho podobného a po několika balíčcích sušenek vyrobených pravděpodobně… ehm, z čeho se vyrábějí sušenky? No, každopádně byly jistě velice drahé. Po tom všem se Kusanoda/Bossa-Nova/Casanova-kun konečně dobral konce svého vyprávění, které kdoví proč zabralo nějakých čtyřicet minut. Zavládlo ticho. Nakonec vstal Tamaki, ruce zaťaté v pěst, ve tváři odhodlaný výraz bojovníka za práva velryb a jiného zvěrstva.
"Náš Host Club je tady, abychom přinášeli štěstí a radost do života těchto mladých, osamělých dam se spoustou volného času"- ANO, TUTO ČÁST MŮŽEME S KLIDEM PŘESKOČIT
A/N: děj pokračuje po 20 minutách Tamakiho proslovu
"Takže co máš v úmyslu, Tamaki?" zeptal se Kyouya, který ale stejně už znal odpověď.
"Hikaru! Kaoru!" zvolal Tamaki.
Ti dva okamžitě přiskočili, postavili se do pozoru a zasalutovali. "Ano, můj lorde!!"
Jejich lord se vítězně usmál. "Přineste plechovky. A… vzbuďte někdo Haruhi," dodal.
Kusanoda-kun nervózně pozoroval dvojčata, kterak před ním skládají do řady plechovky. Netušil, o co se ten idiot pokouší, ale byl odhodlán zkusit všechno.
Idiot se před něj právě postavil s napjatým výrazem. "Tak, Bossa-Nova-kun, tady máš plechovky. Můžeš do nich kopat jak chceš."
Kusanoda-kun už ani neprotestoval nad komoleninou svého jména, rozběhl se a pořádně nakopl plechovku od Coca Coly. Nic. Žádná reakce.
"Takže je to pravda. Tebe to opravdu nebaví," poznamenal Tamaki.
"Tatínku, myslím, že je nejvyšší čas pro tvůj slavný výkop," ozval se Kyouya elegantně sedící na židli vyrobené pravděpodobně z růžového ebenu nebo něčeho podobného.
Blonďákovy zazářily oči. Poctivě si odpočítal dvacet kroků vzdálenosti od plechovky, kterou měl v úmyslu nakopnout, ujistil se, že se na něj dívá Haruhi, rozběhl se….
"Starlight Kick!!!!!!!"
… a poslal plechovku do vysokého letu.
"Jééé!" volal Honey, zatímco Mori cosi uznale zabručel.
Nikdo ovšem nepočítal s tím, že se otevřou dveře Black Magic Clubu a z nich vyleze Nekozawa Umehito-senpai, ve svém obvyklém černočerném hávu a černočerné paruce s nečernočernou loutkou Beelzenefem na ruce… a že ho Tamakim kopnutá plechovka zasáhne přímo do jeho černou magií posedlé hlavy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kiara Kiara | 28. srpna 2007 v 22:54 | Reagovat

Povedená povídka...XD

2 Marťan Marťan | 29. srpna 2007 v 20:22 | Reagovat

Thank you :-)

3 Shadd Shadd | 30. srpna 2007 v 17:51 | Reagovat

:D moc hezký, dobrá práce... :)

4 Marťan Marťan | 31. srpna 2007 v 19:15 | Reagovat

Pochvala potěší :-)

5 Starvation Starvation | E-mail | Web | 14. srpna 2008 v 17:54 | Reagovat

Pěkná povídka...skoro,jako bych byla v anime a sledovala ten děj na vlastní oči. Moc pěkné ^^

6 Mishiro Hara Mishiro Hara | Web | 8. ledna 2011 v 11:32 | Reagovat

Ah, chudák Nekozawa-senpai, doufám, že bude v pořádku...
Mohla bych tvou povídku uveřejnit na své stránky, prosím? A pak i další části této povídky? Hezky prosím.

7 victorian bridesmaid dresses victorian bridesmaid dresses | E-mail | Web | 10. ledna 2013 v 9:11 | Reagovat

I gotta say, it's kind of incredible how many guys I'm friends with who are going out with Asian women. I'll confess that I do find some Asian ladies to be very gorgeous, but what do you think the attraction is really based on? Why do some white guys only go out with Asian girls. can someone explain the attraction to me?
http://www.elsedress.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama