7. G jako Gnóthi seauton

17. ledna 2008 v 23:53 | Blanch |  »» Acta est fabula
Omlouvám se za taaaakovou prodlevu, asi to tu vložím co nejdříve všechno, ať nenapínám těch pár jedinců, co to čtou :)

…najednou mě popadne a celou svojí vahou mě položí na zem a převalí se na mě, hledě tak z očí do očí. Selhal jsem, opět. Je konec, teď budu platit za své dosavadní činy. Je konec pomstychtivým dnům. Potter má šanci mě konečně pořádně ztrestat a určitě toho využ….
…najednou cítím na svých rtech něco mokrého. Aniž bych věděl, co dělám, instinktivně zavírám víčka. Nemůžu se ani hnout. Ať už bych chtěl nebo ne, Potter je těžší než já. Přikoval mě svým tělem k zemi. Cítím, jak se jedna jeho ruka zaboří do mých vlasů. Druhá zvědavě obkresluje křivky mého těla. Jeho horké rty stále jemně utiskují ty mé. Je to jak otření motýlích křídel, ale ve mně to vyvolává elektrizující pocit. Třesu se. Tentokrát celý. Jemně mi hladí vlasy a čím dál prudčeji proniká do mých rtů.. Když slastně vydechnu, přičemž otevřu víc ústa, jeho jazyk rychle vklouzne dovnitř a zkusmo obkreslí horní patro čelisti.. Šimrá to. Asi už jsem naprosto ztratil sebeovládání, soudnost je dávno tatam a co znamená jméno Malfoy? To už dávno nevím. Ztratil jsem se ve víru vášnivých pocitů. Chci víc… chci všechno!
Na jeden moment jsem se stihnu podívat, jak se tváří. Má zavřené oči a rdí se. Tváře zarudlé a je plný odhodlání. Mé vnímání bylo otupeno a smysly přemohly můj úsudek, protože jediné, co jsem nyní ochotný už vnímat, je on. Těsná blízkost jeho těla. Jeho intenzivní laskání. Celou dobu jsem tajně zoufale toužil po jeho objetí, po jeho polibcích, zastíral to clonou nenávisti, ale ve skutečnosti to bylo jen pokrytectví.
Po chvíli se Harry oddálil. Zůstal strnule ležet nade mnou a jeho dva smaragdy se vpíjely do mých očí. Byla v nich výzva, pokušení, dráždily a prosily. Zatajil se mi dech. Černá záplava vlasů sjela podél jeho tváří až k mému obličeji, zatřásl jsem sebou a on to vycítil, protože jinak by se ke mně nesklonil a svým jazykem neobkroužil hrany mé čelisti. Zatnul jsem zuby a vypjal hrudník, mělo to totiž nedozírné následky v podobě zvyšujícího se vzrušení po celém těle. Moje kůže přímo žadonila, aby si takto dál s ní pohrával. Nehodlal jsem se k němu přidat, nechtěl jsem ze sebe udělat pitomce. Co když je to jen další lest. Nechal jsem ho převzít iniciativu a uvidíme, co se z toho vyvrbí.
Chtivé snědé dlaně doputovaly k lemu mé košile. Nebránil jsem se. Jako by mě omámil nějaký lektvar lásky. Byl jsem proti němu úplně bezmocný a bylo mi to ke všemu jedno. Moc jsem po něm toužil, už moc dlouho. No a co, že to Potter dělá z vypočítavosti? Že to dělá bez skrupulí a že za svůj krk je ochotný zajít tak daleko? Je mi to jedno. Důležité je, že to dělá. A ke všemu se mnou.
Jeho ruce si chvíli pohrávají s mou košilí, načež doputují jeho hbité prsty urychleně k prvnímu knoflíčku a rozepnout jej. Následuje druhý, po něm třetí a hned další dva. Kdybych Pottera neznal, myslel bych si, že je netrpělivý.
Konečně se mu povedlo odhalit mou hruď. Nechám sebou vláčet jako s hadrovou panenkou. Nadzvedne mě a postupně vysvleče ze sněhově bílé látky a odhodí ji někam do rohu. Ihned se jal obtěžkat rty mou kůži na krku. Olizuje a saje mi tepnu těsně pod čelistí. Vlhké rty se otírají o ušní lalůček, do nějž následovně hryzne a skrze mé rty unikne tichý vzdech.
Postupuje stále níž a níž. Přes klíční kosti až k mé bradavce. Zkoumavě ji olízne jazykem, mezi prsty promne ten drobný hrášek a opět skousne. Tiše syknu, ale ne bolestí. Ihned se obrací k druhé bradavce a zopakuje na ní ten stejný akt jako před chvílí. Chvíli mě laská, rukama mě hladí po kůži a já cítím, jak mou kůži ovívá jeho horký, řekl bych dokonce i vzrušený, dech.
Špičkou jazyka putuje k rýze mezi žebry a vertikálně s ním sjíždí až níž k pupíku. Naskočí mi husí kůže, jak za sebou nechává mokrou cestičku, jako hlemýžď, který ušel obrovský kus cesty. Jazykem si pohrává s otvorem těsně nad mými slabinami. Rty mě políbí na holé kůži a svým mrštným jazykem obkrouží vnější stranu pupíku. Dlaněmi mě přitom drží za boky a postupně se sune níž. Když se začne potýkat s lemem mých tmavých džínů, zvědavě vzhlédne a podívá se přímo na mě. Nic neříkám, ale taky neprotestuji. Ten, kdo by to v tuhle chvíli udělal, by byl úplný pitomec, protože vzrušení, které zatřáslo mým světem, se teď už dalo krájet na pořádné kusy.
Podíval jsem se do těch očí. Nyní mnohem zelenějších že kdy jindy, možná tmavších. Jsou jiné, mnohem jiné. Zastřené touhou, chtíčem, opojením. Neodtrhnul se, když jsem se na něj díval. Pro jistotu jsem se letmo usmál a jeho to zřejmě povzbudilo. Přiblížil znovu svůj obličej k mému a vášnivě mě začal líbat. Cítil jsem, jak do polibku dává všechno ze sebe. Naše dva jazyky rozehrály vášnivou souhru a boj, který z nich je víc dravější. Cítil jsem, jak mi nabíhají rty, jak z nich sálá horko a cítil jsem, že mě to nenechává chladným už ani náhodou. Jisté partie mého těla přímo žadonily o pozornost.
Jako by to Harry snad vytušil, jeho dlaň sjela z mého obličeje přímo k pásku u kalhot. Až nečekaně hbitě jej rozepnula, následovně i knoflík a zip. Druhá dlaň se k ní přidala a snažila se z mých beder s pomocí té druhé sundat ten přebytečný kus rifloviny. Trochu jsem jim pomohl a nadzdvihnul se. Pak už jsem jen cítil, jak se po mých stehnech otřelo něco drsného a džíny byly v tu ránu pryč.
Harryho ruce, ani nevím, kdy jsem mu začínal v duchu říkat Harry, sjely podél boků níže na stehna a následovně na jejich vnitřní stranu. Začínal jsem cítit, že ten poslední černý kus saténu od Armaniho, který jsem ještě měl na sobě, mi začíná být těsný. Laškovně pokračoval prsty znovu nahoru a zastavil se opět u mých bradavek, které chvíli masíroval. Cítil jsem, že veškeré sebeovládání už je mi dávno cizí. Poprvé za celou dobu jsem se odvážil se ho také nějak dotknout. Moje pravá ruka automaticky vzlétla k jeho boku a opsala podobnou trajektorii jako před chvílí ta jeho. Zasekla se u lemu jeho kalhot a rozepnula je. Harry naštěstí na sobě neměl nic tak přebytečného, jako byl můj pásek. Ihned jsem zjistil, že na sobě už neměl vůbec nic dalšího přebytečného. Zřejmě se ihned po tom našem incidentu v mém pokoji oblékl rovnou do džínů a nepřemýšlel nad něčím tak podstatným jako je spodní prádlo. Ale v tuhle chvíli mi to přišlo vhod. Opatrně jsem vklouznul za lem riflí a přejel po jeho napůl ztopořeném mužství. Slyšel jsem mezi vzdechy svoje jméno.
"Draco," zaznělo tak zastřeně a téměř nadpozemsky. Jeho hlas byl tak zjemnělý a úplně jiný, než jsem ho znával. Musel jsem si oblíznout rty. Mé srdce bilo jako splašené. Druhou rukou jsem si dovolil asistovat při sundávání svršku z jeho boků. Po chvíli vystoupil z nohavic a skláněl se nade mnou přesně tak, jak jej pán bůh stvořil.
Pomyslel jsem si, jak je nádherný. Jak je vzrušující, sladký, sexy. Mé ruce objely křivky jeho zad a postupně po páteři sjely dolů až na ty dvě snědé půlky. Přisál jsem se mu na krk a obě mé dlaně pevně stiskly jeho hýždě až jsem uslyšel slastný sten z jeho úst. Přičemž jsem si uvědomil, že se něco povědomého tře o mé stehno.
Zřejmě už byl z té dlouhé předehry dost unavený, protože se najednou svalil na bok a prudce oddechoval. Vzal jsem to jako výzvu a jal se možnosti být v tomhle směru dominantní. Překulil jsem se nad něj, uchopil ho za paže a silou ho postavil na nohy. Naléhavě jsem ho uchopil do náruče, obdivujíc se za takovou sílu, že ho vůbec unesu, obzvlášť po tom, co jsem léta trávil v Azkabanu a ubyl na váze, a odnesl jej v náručí do nejbližšího pokoje.
Hned naproti bývala ložnice mých rodičů. Vpadl jsem tam jako divoké zvíře a se srdcem bušícím o sto šest, jsem jej položil na postel a rychle se na něj svalil. Viděl jsem, jak se tváří pobaveně. V očích mu jiskřilo. Neváhal a ihned mě políbil. Mnohem naléhavěji, než-li kdy předtím. Přesunul jsem své rty na jeho krk, pak na rameno, jel jsem podél klíční kosti, přes jeho bradavku, kterou jsem záměrně odbil, přes žebra a pupík až k jeho pánvi. Cítil jsem, jak pode mnou ztuhnul. Jeho hrudník se začal mnohem intenzivněji vzdouvat. Škodolibě jsem na něj mrknul a věnoval mu mučivý polibek na vnitřní stranu stehna, přičemž jsem se letmo prsty dotknul jeho teď už plně vzrušenému údu. Znovu hekl. I já sám jsem v sobě cítil ten tlak. Už to prostě muselo jít ze mě ven. Proto jsem se rozhodl k radikálnímu řešení.
Otevřel jsem rty a ústy ho pohltil. Chvíli jsem tak zůstal a čekal na jeho odezvu. Když jsem ucítil, jak mi pánví vyráží vstříc, chtěl jsem se rozesmát, ale raději jsem to zavrhnul. Jazykem jsem prozkoumal každý centimetr jeho chlouby. Prsty jsem mu stáhnul ze špičky předkožku a jazykem ji olíznul. Jeho odezva se dostavila okamžitě. Zachvěl se a vzrušeně roztřepal.
Pak už to šlo všechno ráz naráz. Začal jsem jej sát a olizovat a nakonec jsem se dočkal odměny v podobě jeho semene, ale co pro mě bylo důležitější, v podobě reakcí a slov…
"Aaaach… můj Draco…." Zasténal uprostřed odeznívajícího orgasmu. Byl jsem spokojený sám se sebou. Tohle si ještě nikdy nezažil, že ne Pottere?! Ale tímto tohle všechno nekončí.
Dokud ještě stále vydechoval, odběhl jsem si do pokoje pro něco důležitého a vzal s přitom i svou hůlku, pro jistotu.
Když jsem se vrátil, Harry ležel stále ve stejné poloze a slastně měl oči odvrácené ke stropu a připitoměle se usmíval.
Opatrně jsem dosedl na postel a něžně jej políbil. Usmál se. Usmál se a v téže chvíli mě opět popadl a položil pod sebe. Ani jsem nepostřehl jak a kdy, ale najednou byl poslední kus látky pryč z mého těla. Jeho pohled se setkal s mým a jeho dlaň se setkala s mým vzrušením. Třikrát zkusmo přejel po mém ztopořeném penisu a dráždil jej, což mělo za následek jen to, že jsem sebou nervózně škubal. Tohle jsem rozhodně v plánu neměl. Ne, takhle to nechci.
Zase, jako by snad vycítil mé úmysly…
"Draco," špitnul něžně, "já…," jeho horký dech ovanul mou tvář, "chci tě! Moc tě chci…," sklopil stydlivě oči, "v sobě…"
Byl přímo roztomilý, překrásný, jako antický atlet, oči mu zářily a jeho dlaně byly tak něžné a plné citu, jaký jsem nikdy nepoznal. Skrze víčko se mi prodrala drzá slza. Chtěl jsem ji zamaskovat zavřenými víčky, ale bylo pozdě.
"Draco, ty pláčeš?"
"Ne, Harry," poprvé za celou dobu jsem jej oslovil jeho vlastním jménem.
"Ale ano, pláčeš," utřel mou slzu a políbil mě na místě, kde se zastavila. "Neplač. Nemáš proč. Jen… jen to udělej…" vybídl mě znovu a já už jsem se nenechal dvakrát pobízet. Natočil jsem se ke stolku, kam jsem si odložil věci, pro které jsem šel a podal si dózičku s průhlednou mastí. Něžně jsem obrátil Harryho na břicho a prsty se zabořil do oné masti a nabral na ně hustou vrstvu, načež jsem ji rozetřel na místě mezi Harryho půlkami. Chvíli jsem si jen tak hrál, ale posléze jsem do něj vniknul jedním prstem. Postupně jsem přidal druhý a k němu třetí.
"Kdyby tě to bolelo, Harry, tak řekni…"
"Ne," vzdychnul spokojeně, "víc, prosím, víc…" jeho výraz byl napjatý a plný vzrušení a chtíče. Tvářil se, jako by to měla být poslední dobrá věc v jeho životě, kterou udělá. Vůbec se netvářil nelibě.
Najednou jsem vyndal své prsty a nahradil je něčím mnohem větším. Přirazil jsem hlouběji. Bylo neuvěřitelné cítit, jak je Harry úzký. Byl to úplně jiný pocit, než být s nějakou dívkou. Nikdy jsem ještě s klukem nebyl, ačkoliv jsem vždycky po Harrym toužil, tohle bylo poprvé a bylo to… dokonalé! Ještě jsem trochu přitlačil vysluhujíc si tím další sten z Harryho úst a po chvilce jsem se začal instinktivně a pomalu pohybovat, abych mu neublížil. Každých deset sekund jsem se starostlivě ptal, zda mu neubližuji, ale jeho mumlavé posunky a jeho vycházení mi vstříc boky mluvilo samo za sebe.
Ještě hodnou chvíli jsem se v něm pohyboval, moje pohyby nabývaly na rychlosti, načež jsem uchopil do ruky jeho znovu naběhlé přirození. Několikrát jsem po něm přejel nahoru dolů, přičemž jsem do něj tvrději a tvrději přirážel, znovu jsem jeho penis pravou rukou polaskal, tentokrát s větší intenzitou, bylo na něm vidět, že už je na pokraji slastného zhroucení. Cítil jsem, jak i já se blížím k vrcholu, nakonec se s hlasitým výkřikem udělal a hned na to i já do něj. Jeho výkřik mě přivedl přímo do výšin nebeských. Zatmělo se mi před očima a já jsem se s výdechem svalil na Harryho. Zavřel jsem spokojeně víčka a prudce oddechoval, zatímco on byl na tom obdobně a snažil se popadnout dech. Vnímal jsem rozkoš, která projela mým tělem. Cítil jsem teplo jeho těla na svém. Odvalil jsem se od něj a lehl si na záda na postel.
Chytl jsem se rukou za hrudník. No a co teď? Co se bude dít teď, když jsme spolu zažili tolik intenzivní zážitek? Když jsme se oddali neskutečně vášnivému a naprosto dokonalému sexu? Měl bych ho zase ignorovat jako dřív? Stejně to nemyslel vážně a snažil se mě určitě jen zneužít. Je to další z jeho triků, jak mě oblafnout. Tohle nikdy nemohl myslet vážně, i když to skvěle zahrál. Je to Potter. Miláček žen. On není na kluky a už vůbec ne na mě!
Vyřešil to za mě. Otočil se na mě a vpil se mi do očí. Rukou si mě přitáhnul k sobě a pohladil mě po vlasech. Přitulil se blíž, schoulil jsem se mu instinktivně do náručí, on mě objal a tak jsme oba dva propojeně objetí usnuli.
Když jsem se vzbudil, mohly být tak tři hodiny ráno. Snažil jsem se ho nevzbudit. Vypadal opravdu sladce, když spal. Chtěl bych být s ním, opravdu! Ale po tom všem se nemůžu ráno probudit vedle něj, jako by se nechumelilo. To prostě nejde. Pořád každý stojíme na té druhé straně. Jsme jak jedna mince, já jsem panna, on je orel. Každý na jedné straně.
Sebral jsem ze země svoje černé spodní prádlo a obléknul si jej. Pohladil jsem láskyplně Harryho po vlasech. Zavtěl se, ale spal dál jako dudek. Byl opravdu k sežrání. Ale prostě to nešlo. Navíc, on to stejně nemyslel vážně. Ještě pořád mu nevěřím a žádná lovestory se tady nekonala. Byl to prostě jen sex. Nic hlubšího v tom nebylo. Bylo to jen pudové jednání. Já jsem pomohl jemu a on mně. Pokud čeká, že m teď budu líbat nohy, nosit květiny, tak je na omylu. A rozhodně nemám v plánu jej pouštět na svobodu, tohle mu prostě nevyjde. Věděl, jak jsem po něm toužil a zneužil toho ve svůj prospěch, ale žádný prospěch z toho mít nebudeš, Harry, to mi věř.
Popotáhl jsem přes něj přikrývku, ať není odhalený a nenachladí se. Znovu jsem se utvrdil v tom, že to, co jsem naivně považoval za nenávist, byla jen převlečená lež. Stále ho miluju, ale nikdy nebudu schopný mu to říct. Nejsem naivní, nevěřím ve sny. Nevěřím, že kdy Harry bude opětovat stejné city. Je příjemné, když se mi takto zaprodá, ale bez duše to časem není ono. A já vím, že dnešní noc tu s námi jeho duše nebyla.
Bylo to krásné, ale nesmí se to už nikdy opakovat. Už tak mám problém s tím, že jsem se chytil do vlastní pasti.
Sebral jsem ze stolku svoji hůlku a tiše se odplížil do svého pokoje, nechaje zde Harryho o samotě. Snad to ráno pochopí, snad pochopí, že moji důvěru stále nemá a snad pochopí, že se nemusí dál snažit.
Nechci ti věřit, že chceš mě vést…
Protože být bez tebe…
To je daň, jež nechci v srdci nést…
Jako, že modré je nebe…
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama