Boku no Hime

31. května 2008 v 17:35 | Morgana Ehran |  ► Povídky S-A
Boku no Hime - japonsky Moje princezna. Takže musí být jasné, na které anime to je fanfiction Ano Princess princess. Tooru/Yuujiro. Holt když mi je v anime nedali dohromady, tak musím já!:) Napsáno po shlédnutí dílu sedm, když jsem neměla možnost vidět další díly. Takže samosebou AU k dílům po 7. episodě. I když... co my víme co se na Fujimori High School dělo?
A musím přiznat, že ta hláška na konci (pátá věta odzdola) je inspirací Kizunou, kde podobná hláška řečena byla
Pozn. Aut.:
přípona ke jméni -kun je výraz pro mladšího chlapce.
Turandot - postava princezny z jedné čínské (?) pohádky.

Boku no Hime
Fandom: Princess princess
Pairing: Kouno Tooru/Shihoudani Yuujiro
Rating: 12 - 15 let
Upozornění: crossdressing
Doba děje: po konci 7. dílu
Modrovlasý chlapec sebou unaveně plácl do postele. Dneska to bylo velmi náročné. Jako by nestačilo, že se celý den promenádoval v dívčích šatech, které ke všemu nebyly zrovna příjemné na nošení, ještě musel spolu s Yuujirem a Mikotem zpívat a tančit na večerní koncertu chóru! Yuurijo… z podivných důvodů ho bodlo u srdce. To, co dnes udělal… Nechápal to. Vůbec ne. Byl z toho zmatený. Znovu a znovu se probíral tou událostí, která byla tak čerstvá.
Šel zrovna s oběma "Princess", když tu se objevilo to nečekané stvoření, zvané sestřenice Sayaka. Když pominul jeho šok, že se tam objevila a její šok, že je oblečený a nalíčený jako děvče, začala zas s těmi nemožnými řečmi. Prý bez něj nemůže žít, spílala mu, že nepřijel na prázdniny a jakoby to nestačilo, zmínila, že jejím dětským snem bylo být jeho nevěstou. Jak ironické, když byl zrovna v nabíraných ženských šatech! A jeho argument, že je pro něj mladší sestra, ji očividně nestačil jako dostatečný důvod k tomu, proč nemůžou být spolu. A pak zakročil Yuujiro. Nevěděl jak ho napadlo říct zrovna tohle, ale stalo se - a zabralo to. Nakukal Sakaye, že jeho, Kouna Toorua, nezajímají holky. Sice si v poslední době nebyl jistý sám sebou - kdo by byl, když by musel chodit oděn jako dívka, ač do ní má po fyzické stránce docela daleko - ale tohle podle něj pravda nebyla… I když Yuujiro… Mátl ho. To musel uznat. A co teprve když ho před Sayakou políbil, aby jí dokázal, že nelže a odehnal ji. On ho políbil, políbil! Žádná letmá pusa na rty. Yuujiro ho opravdu políbil, jak se sluší a patří. Jako kdyby to nestačilo - všem; on, Sayaka i přítomný Mikoto koukali jakoby dostali ránu palicí - prohlásil, že klidně bude pokračovat. Naštěstí Sayaka s brekem utekla. Tu ho napadlo, že to asi bude mít nehezké následky. Znal Sayaku moc dobře...
S povzdechem se překulil na bok a znovu se zapřemýšlel. Yuujiro to zjevně udělal, aby mu pomohl se otravné příbuzné zbavit. Jenže co když ne? Byl jeho velmi dobrý kamarád, nikdy si tak s nikým nerozuměl. Tohle ovšem nebyl jediný náznak z jeho strany. I když tehdy na jejich "lovu za holkami" tvrdil, že rád prsaté ženské, když navrhoval, ať jdou do arkády nebo na karaoke či jinam, odmítl to. Mělo to nějaký jiný význam? To nemohl tušit. Věděl, že nikoho nemá, přiznal to i před Mikotem, jenže on taky ne, a obojetný nebyl. Tedy dosud ho nenapadlo přemýšlet jinak. Vždycky ho zajímaly holky… Ovšem od příchodu na tuhle školu bylo všechno jinak. Nevídal se s "rodinou", stal se tzv. Princess a pořád ho pronásledovali zástupy úchylných středoškoláků, kteří toužili po tom, aby se na ně usmál. Napadlo ho, že místní studenti musí být asi hodně zoufalí, když berou s radostí zavděk za dívku převlečeným chlapcem. Vůbec celé místní prostředí bylo zvláštní.
"Kam jsem se to dostal?" zaúpěl nahlas, když v tutéž chvíli někdo vstoupil a hned mu hbitě odpověděl:
"Momentálně, řekl bych, že do našeho pokoje." Tooru se prudce posadil. Samo sebou, nebyl to nikdo jiný než Shihoudani Yuujiro. Koneckonců nikdo jiný s ním v pokoji nebydlel. Yuujiro zavřel dveře a v naprostém klidu si šel odložit věci. Tooru ho sledoval, ale on mlčel a ani se na něj nepodíval. Už byl na rozdíl od něj převlečený z šatů, v kterých vystupovali. Takže Tooru měl na sobě stále tu "parádu", kterou stvořilo to podivné stvoření, kterému všichni říkali Natashou-sanpai. Jelikož v tom trávil téměř víc času než ve školní uniformě, nepřišlo mu to ani divné. Ani Yuujirovi ne. Ten si všiml, že ho spolubydlící pozoruje:
"Děje se něco?" Tooru se vzpamatoval ze zamyšlení a trhl sebou.
"Ne, co by se dělo?" zalhal hnedka.
"No to já nevím… Jen se chováš divně. Tedy víc než obvykle," zasmál se blonďák svému vtipu.
"Hej!" ohradil se Tooru, ale pak se taky začal smát. Po chvíli jejich smích utichl.
"Vážně se nic neděje?" optal se znovu Yuujiro trochu starostlivě.
"Ne," opakoval Tooru, "tedy jo. Tedy ne…" opravoval se honem. Yuujiro se opět zasmál:
"Tak už se rozhodni."
"Dobře, dobře… Jen jsem tak uvažoval o dnešku," přiznal nakonec Kouno. Zahleděl se z okna, aby se vyhnul očnímu kontaktu.
"O dnešku? Já taky. Přemýšlel jsem co bylo horší - zda tvoje sestřenice nebo Mikotův zpěv. K závěru jsem nedošel," prohlásil Shihoudani vážným tónem. Tooru se musel ušklíbnout - v tomhle měl tedy pravdu, jedno bylo lepší než druhé.
"I když s tebou musím souhlasit, myslel jsem něco jiného…" odvážil se naznačit Tooru a doufal, že u Yuujira neplatí ,dlouhé vlasy, krátký rozum´, a dojde mu to.
"Co myslíš?" Nedošlo.
"No ten… euh, to cos udělal před Sayakou," upřesnil Tooru a cítil jak rudne.
"A jo tó," dovtípil se konečně Yuujiro. Náhle nasadil zklamaný výraz: "Tobě se to nelíbilo?" Načež mu začaly cukat koutky. Tooru popadl polštář a hodil jím po něm:
"Hej! Nech toho laskavě!"
"Tak promiň no," chechtal se Yuujiro a sbíral ze země polštář, kterému se umně vyhnul. Tooru se přestal smát. Byl by rád kdyby Yuujiro přestal žertovat. On si toho všiml a vskutku zvážněl, tentokrát doopravdy:
"Vadilo ti to moc?"
"Nebudu zastírat, že mě to šokovalo," začal hezky nenápadně Kouno, "ale abych se přiznal… moc ne."
"Tak v čem je problém?" divil se Shihoudani. On to snad dělá schválně!, rozzlobil se v duchu Tooru. Pak však zalitoval, že s tím vůbec začal. Yuujiro to udělal jen kvůli Sayace… Neměl by si zbytečně dělat naděje. Moment, já si dělám naděje? Já mám strach, že v tom nebylo nic víc? Já?!
"Tooru-kun?" pohlédl na něj starostlivě Yuujiro, když modrovlasý mladík už delší dobu neodpovídal.
"A-ano?" vzpamatoval se a prudce k němu zvedl oči.
"Co je ti? Co je za problém?" zajímalo Shihoudaniho. Ty jsi ten problém, napadlo trpce Toorua.
"Když… Totiž - tobě nepřišlo divné líbat kluka?" vypálil ze sebe jednu z mnoha věcí, jež ho zajímala.
"Ne," ujistil ho naprosto klidným a vážným hlasem Yuujiro. "Navíc když se tak na tebe dívám, moc bych tě ani klukem nenazval," neodpustil si rýpnutí. Tooru v duchu zanadával, že se nepřevlékl.
"Hele, nech si to, jo? Ty jsi taky Princezna! A řekl bych, že z nás dvou i víc vypadáš jako holka…" oplatil mu Tooru.
"No počkej!" prohlásil pomstychtivě Shihoudani a vrhl se na modroočka. Začali se prát, až spadli oba z postele. Vyváděli a přitom se smáli jak malé děti. Toorua smích přešel až ve chvíli, kdy se Yuujiro, který získal převahu, překulil nad něj a držel mu ruce tak, aby mu nemohl utéct. Tooru mu jen konsternovaně hleděl do tváře, protože tato situace neovladatelně podnítila jeho fantasii. Nasucho polkl. Shihoudani jen vyměnil vítězný škleb za nechápavý výraz. Najednou ho pustil a vstal. Tooru se posadil a sledoval, jak přechází k oknu. Yuujiro, aniž by se na něj otočil, prohlásil:
"Tak už je mi to jasné. V tom je problém!"
"Co? V čem?" divil se Tooru, který absolutně nevěděl o čem mluví.
"Ty jsi se do mně zamiloval!" prohlásil Yuujiro a s heuréckým výrazem se na něj obrátil.
"Cože?!" vyjekl Tooru a rázem byl na nohou. "To není pravda!"
"Jo! Je!" hájil svou nepříliš mylnou teorii Shihoudani a založil si ruce na prsou.
"To tedy není!" bránil se Tooru a opět se začal červenat, trochu zlostí a trochu rozpaky. On sám si to nestačil ujasnit a Yuujiro už na to přijde? To by tak hrálo!
"Nepovídej…" ušklíbl se Yuujiro.
"To bych spíš měl tvrdit já, po dnešku!" napadl Toorua další pádný argument.
"Já to aspoň nezapírám!" ohradil se dotčeně Shihoudani. Modrovláskovi sklaplo. Nastalo hluboké ticho. Tooru naprosto vykolejeně hleděl na blondýna s pusou dokořán a snažil se ty informace vstřebat. Yuujiro nevypadal ani zaraženě, ani zděšeně nad tím, co právě přiznal, ani rozčileně. Naopak, zdál se být velmi vyrovnaný. Tooru zmateně zamrkal a pak konečně ze sebe vydal nějaký zvuk:
"To - to… Cože? Co to - cos to řekl?"
"Neslyšel jsi mě? Mám to zopakovat?" věnoval mu jeden ze svých neskutečně klidných pohledů. Nechápal, jak se může chovat, jakoby právě vykládal o zítřejším školním rozvrhu.
"Buď tak hodný," poprosil ho nevěřícně Tooru.
"Řekl jsem, že to na rozdíl od tebe nezapírám," opakoval tedy Shihoudani.
"Co to?" chtěl upřesnit Kouno.
"Tu skutečnost, že jsem do tebe zamilovaný," odpověděl prostě Yuujiro. Tooruova čelist abstraktně dopadla na podlahu.
"To - to jako myslíš vážně?" ujišťoval se Tooru.
"Já přece nikdy nelžu," prohlásil Yuujiro veleváženě a pohodil hrdě bradou.
"Yuujiro…" provrtal ho pohledem Tooru.
"Dobře, lžu, ale jenom rodičům a Mikotovi!" opravil se Shihoudani a rozhodil rukama.
"No dobře, ale…"
"Co ale? Pořád mi nevěříš?" podíval se na něj zkoumavě Shihoudani.
"No to si piš, že nevěřím! Zvlášť, když si tenkrát, když jsme šli do města balit holky, tvrdil, že máš rád ženské s velkýma prsama!" připomněl mu Kouno.
"A tys zas řekl, že máš rád utěšovací typy," oplatil mu stejnou mincí Yuujiro.
"Jo a ty jsi mi doporučil Akiru," zavrčel ještě tehdejší zlostí Tooru.
"Copak není utěšovací typ?" potutelně zamrkal Shihoudani.
"Nech toho už! Tohle tu vůbec nemusíme řešit," usoudil rozumně Kouno.
"To ne," založil si opět ruce blonďák.
"A co to tenkrát, jak´s říkal, že by mezi námi mohla být jenom platonická láska?" vzpomněl si Kouno.
"A není?" podivil se Shihoudani.
"No… já nevím. Sice ses pak na mě vrhl s tím, že na platonické lásce není nic špatného, ale…"
"Tak vidíš," pokýval hlavou Shihoudani. Kouno zaskočeně mlčel. Yuujiro toho využil a trochu se přiblížil.
"Všichni si mě sice neustále pletou s dívkou, ale to ještě neznamená, že se mi líbí muži. Nejsem gay. Jak se tak dívám, řekl bych, že ani bisexuál," neodpustil si další poznámku na jeho oděv. Tooru vztekle zaskřípal zuby. Chtěl něco říct, ale blondýn ho nepustil ke slovu:
"A jestli to z dneška považuješ za kamarádství…" postoupil kousek k němu, "tak se budu kamarádit moc rád," zacukaly mu koutky, ale místo aby se zasmál, tak znovu zabránil Tooruovi v protestech a to dalším polibkem. Modrooček rázem zkoprněl, překvapilo ho to. Nakonec se ale iniciativním Yuujirem nechal přesvědčit. Uvolnil se a pustil Yuujirův jazyk do svých úst. Zavřel oči, tak jako to udělal už před chvílí blondýn. Vždycky si myslel, jak není nechutné líbat se s příslušníkem stejného pohlaví, ale po dnešku rapidně změnil názor. Trochu nesměle proplétal svůj jazyk s tím jeho. A Yuujiro nesmělý nebyl vůbec. Dokonce ho objal a tím víc přitiskl k sobě. Tooru si to nechal líbit. Koneckonců, možná má Shihoudani s tou zamilovaností pravdu…
Během té neskutečně dlouhé a příjemné chvíle se ozvalo cvaknutí kliky a někdo bez zeptání vstoupil. Oba dva "Princesses" se od sebe odtrhli a pohlédli nechápavě na Mikota, který stál ve dveřích s pusou dokořán. Bezmocně stál, neschopen se hnout, a mrkal o sto šest. Kdyby měl i nyní něco v ruce, jistě by to byl upustil. Místo toho koukal na ty dva, jak se objímají, a Kouno měl ke všemu pořád kostým Princezny.
"Potřebuješ něco, Mikoto?" optal se Yuujiro, který vypadal, že ho to absolutně nevyvedlo z míry. Mikotův stav se nijak nezměnil, možná jen srdeční frekvence se vrátila k normálu.
"Mikoto? Haló, Mikoto?" oslovil ho Tooru.
"To vypadá vážně," konstatoval Yuujiro a pustil modrovláska. Přešel k Mikotovi, který stál jako solný sloup. Nejdřív mu zamával rukou před očima, což se obešlo bez reakce. Pak mu přiložil ruku na čelo.
"Horečku nemá," konstatoval Shihoudani. "Odvedeme ho, či spíše odneseme, na ošetřovnu nebo ho někde schováme a konečně se ho zbavíme?"
"Já bych byl pro druhou možnost…" zamyslel se Kouno.
"Ne!" probral se konečně Mikoto a pohnul se. Otřepal se, ale ohromený výraz z jeho tváře nezmizel.
"Fajn, takže už jsi v pořádku?" ptal se ho Tooru.
"To nebude nikdy," ucedil na půl úst Yuujiro.
"Shihoudani!" zařval na něj Mikoto, který to nepřeslechl.
"Tak co, Mikoto? Lepší?" trval na odpovědi Kouno.
"Jistěže!" ohradil se Mikoto dotčeně.
"V tom případě - padej!" ukázal ke dveřím Tooru. Mikoto zděšeně couvl.
"Kouno…" pípl zděšeně.
"Neříkej, já myslel, že se jmenuji Turandot," zaironizoval Tooru.
"Což bych ti i věřil," pohlédl na něj Yuujiro. Tooru to přešel důstojným mlčením.
"No Mikoto? Slyšel´s Toorua? Běž, máme něco na práci," jakoby mimochodem si olízl rty Shihoudani. Mikoto na nic nečekal s vyděšeným blebtáním stejně rychle zmizel, jako se objevil. Yuujiro se opět otočil na modroočka.
"Tak, kde jsme to skončili?" promnul si ruce a přistoupil k němu.
"No já nevím, budeš mi to muset připomenout," nahodil nevinný výraz Tooru. Shihoudani ho vtáhl do své náruče.
"Rád…" prohlásil šibalsky ještě než se znovu přisál na jeho rty. Nyní to nepřišlo nepatřičné ani Tooruovi. Takovýmhle tempem se do něj skutečně zamiluje… Pokud už tedy nebyl.
Rukou mu zajel do jeho dlouhých vlasů, díky nimž připomínal ještě víc děvče. Tooru se nedivil, že si ho s ním pletli i normálně, když nebyl převlečený za Princess. Možná i proto se mu tak moc líbil.
Shihoudani zcela bez rozpaků kroužil dlaněmi po jeho zádech a dovoloval si i níž. Tooru to akceptoval a sám se k němu ještě víc přitiskl. Víc už o svém alter egu přemýšlet nechtěl. Tohle mu bohatě stačilo.
Během jejich vášnivého líbání se přesunuli k posteli, na níž ho nakonec Yuujiro povalil. Na chvíli se od jeho rtů odlepil. Těkal očima po jeho těle a pak s úsměvem řekl:
"Moje Princezno."
"Tsss…" zasyčel mu Tooru do rtů, protože ho zase začal líbat. Vzájemně si rukama bloudili po těle, ostych už oba přešel. Či spíše Kouna. Momentálně na sobě leželi a vášnivě si vyměňovali genetické informace. Když Shihoudani zajel rukou pod jeho sukni, ozval se Tooru:
"Počkej, to jako… já mám být uke?!"
"Přesně tak."
"No to tedy ne!"
"No to tedy jo!"
"Přestaň! Yuujiro!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Blanch Blanch | 31. května 2008 v 18:59 | Reagovat

Ty jsi v poslední době v tom anime nějak akční :)))

Musím se dodívat na Princess a paxi to přečtu :)

Já na to koukala asi před rokem a moc mě to nevzalo, taxem to nedokoukala, ale kvůli tobě se dodívám, ať si to můžu přečíst :)

Jen bych spíš řekla, že to slashable, ne shonen, ale aspon to má hezkou grafiku, ačkoliv ty barvy vlasů těch postav jsou příšerné :) To je jak v Sukyshu

2 Kazutaka Asato Morgana Ehran Kazutaka Asato Morgana Ehran | 31. května 2008 v 19:12 | Reagovat

jsem no:) však víš jak...

to nemusíš, on to sice je sequel, ale ne tak nepochopitelný...

jo to mě taky:) bůhví proč se mi to pak zalíbilo.

no já bych řekla, že shonen-ai to je, protože tam jedna pusa je a

jasná, takže slashable už to podle mě není...

jo to má:) to je fakt, Tooru a Mikoto mají děsný vlasy. přesně, copyright Sukisya...

3 Delilah Delilah | Web | 31. května 2008 v 21:06 | Reagovat

Ja som sa nudila asi desať sekúnd, kým som si k tomu nezačala predstavovať. Princess je jedno z mojich obľúbených anime a toto fan bolo super.

Tiež som rozmýšľala, ktorý z nich by bol uke a ktorý seme... :)

Len v tom písaní pekne pokračujem, budem sa tešiť!

PS: Už som povedala, ako sa mi to páčilo? Aha, už hej. No neva, aj tak to rada zopakujem: "JE TO PERFEKT!"

4 Kazutaka Asato Morgana Ehran Kazutaka Asato Morgana Ehran | 31. května 2008 v 21:40 | Reagovat

Delilah:)) super, konečně někdo další!:)

moc děkuji...

podle mě by byl Yuujiro seme, i když vypadá víc jako dívka. a kdyby byl ve slashi Mikoto byl by podle mě uke.on i vedle holky vypadá moc slabě:)

díky moc!

:)))))))

5 Delilah Delilah | Web | 31. května 2008 v 22:01 | Reagovat

Mikoto? Absolútne súhlasím!

Yuujiro je ozaj nezdolný typ, Tooru by sa zrejme nakoniec musel vzdať... :)

6 Kazutaka Asato Morgana Ehran Kazutaka Asato Morgana Ehran | 31. května 2008 v 22:22 | Reagovat

Delilah, to bych řekla:)))

to jo, on je dost inciativní:))))))))

7 Blanch Blanch | 1. června 2008 v 0:34 | Reagovat

ME podle mě ani GH není shonen... celý příběh je o něčem jiném, nesoustřeďuje se na lásku mezi dvěma kluky, takže spíš slashable... stejně tak Princess.. ta jedna pusa to nezachrání... děj směřuje jinam... ale tak jasně, to je úhel pohledu. Recenze, které jsem předtím četla právě taky psaly, že je to slashable a já tehdy netušila, co ten pojem znamená, tak jsem se na kousek koukl a usoudila, že už vím, co to je slashable - je to o ničem :)) O Kyou kara maou taky neřekneš, že je to shonen(padla tam pusa) :), ale na druhou stranu, tyhle anime to zachraňují tím, že jsou zrktáka roztomilé a veselé a člověku to je i nějak jedno. Důkazem je KKM o stovce dílů, že jo :))

8 Kazutaka Asato Morgana Ehran Kazutaka Asato Morgana Ehran | 1. června 2008 v 16:59 | Reagovat

no podle mých měřítek je shonen-ai už to, kde je pusa... stejně jako ve slashi. já za shonen-ai považuji i Yami no Matsuei, i když to všeci maj za slashable. ale ty pusy jsou tam minimálně dvě ač je střih je chvíli, kdy se sebe dotknou...

jo to máš pravdu:) KKM budu milovat i kdyby tam ta pusa nebyla.

9 Marťan Marťan | 1. června 2008 v 17:10 | Reagovat

Gakuen Heaven JE shonen-ai, páč je tam jasná láska, kterou cítí ten... jak se jmenoval.. Kazuki? k tomu... jak se jmenoval... Keita? No a Yami je taky shonen-ai... však je tam Muraki, ten je na to úchylný dost.  Ono je to někdy dost těžké odlišit... viděl někdo Mirage of Blaze? To je taky označováno jako shonen-ai a přitom je tam jen jeden pokus o znásilnění a pokud si pamatuju dobře, tak ani žádná pusa.

Princess princess jsem viděla už hrozně dáávno, tak jsi mi udělala radost, že jsi o tom napsala :)

10 Marťan Marťan | 1. června 2008 v 17:11 | Reagovat

BTW - jsem jediná, které už 2 dny nejede Veoh?

11 Marťan Marťan | 1. června 2008 v 17:24 | Reagovat

Lidi, mě už to nebaví! Já mám asi Alzheimera nebo co. Můžete mi někdo připomenout, jak se sakra dělá ten "spešl efekt" kdy se na blogu objeví jen titul článku a to, co chci a teprve po rozkliknutí článku vyjede celý?

p.s. Pochopil to vůbec někdo? :)

12 Kazutaka Asato Morgana Ehran Kazutaka Asato Morgana Ehran | 1. června 2008 v 17:27 | Reagovat

Marťan, souhlasím s tebou.

Mirage of Blaze jsem ještě neviděla a mě osoně to ani moc neláká.

PP miluji, tak mě těší:)

jo mě taky nejede, díkymurphymu za Veoh Tv:)

myslíš perex, viď? stačí když klikneš na tu vodorovnou čáru v nabídce nad článkem... a hle, máš oddělený článek!:)

13 Marťan Marťan | 1. června 2008 v 18:14 | Reagovat

No ale mě právě ani nejede Veoh Tv! Prostě vyberu si video a na monitoru pořád jenom nápis Loading... A nenaskočí to a nenaskočí.

A díky za ten perex :)

14 Kazutaka Asato Morgana Ehran Kazutaka Asato Morgana Ehran | 1. června 2008 v 18:18 | Reagovat

tak to je divný, mě třeba funguje.

nemáš zač:)

15 Blanch Blanch | 2. června 2008 v 1:41 | Reagovat

Martan nejsi jediná, veoh nejde nikomu, nejde ani veoh tv a už nepůjde a Slováci mají útrum stejně jako my.

A vidíš a podle mě zase to, že tu lásku cítí... nestačí k tomu, abych to považovala za shonen... ve slashi to taky není slash, ale preslash, to má podle mě stejná měřítka. Shonen je jen poslední díl, jako celek už to jako shonen neberu.

No... Yami se všude v recenzích uvádí jako slashable a taky si myslím, že shonen to není. KKM taky shonen není. Skrytě se to samozřejmě považovat dá, ale v zásadě asi ne. Na otakulandu tam není ani poznámka, že je to slashable. A na aarinfantasy to ve výčtu taky není označené za shonen. U GH to nevím, to jsem nějak nezkoumala.

ME jak to, že tobě funguje? to není možné... když dáš veoh.com mělo by ti to ukázat mailform s prohlášením, že pro Českou republiku je konec.

stejně tak nejde ani veoh tv.. můžu přes něj stahovat videa z googlu, ale ze samotné stránky veoh ne. Jak by bylo možné, že tobě jako jediné by to šlo, když už si mi stěžovalo asi šest lidí, že jim to nejde? a Delliah to u sebe psala, dokonce mi psala i Veronika... co to je toto jako? :))))))))

Ha.. takže nejede..no tak se pořádně podívej na ten tvůj veoh tv.. udělá ti to, co mně... nepojede.. ne přes stránky veoh najede jen videa, co ti nabídne yahoo a google :)

Prostě jsme skončily... :)) youtube je jediná záchrana. Možná něco bude na aol nebo filestube, ale veoh byl nejlepší zdroj. A já zrovna na něj psala před pár dny recenzi do práce, no to je jak naschvál :)

ME tobě fungujou ale videa, která máš stažená v knihovně, ne? když tam zadáš něco, co nemáš u sebe, nemělo by ti to jít.

16 Trdlosss Trdlosss | 2. června 2008 v 14:22 | Reagovat

pockat...to jako uz neprujde nikdy veoh? Vubec? *zoufale beha p opokoji a rve si vlasy hruzou*

AAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaa

17 Kazutaka Asato Morgana Ehran Kazutaka Asato Morgana Ehran | 2. června 2008 v 17:30 | Reagovat

Blanch, no videa stáhla my jdou ale když dám vyhledat tak mi to vyhledá i věci na Veohu... ted jsem to schválně dala vyhledat, na Google bylo 48 odkazů a na Veohu 50:))) a dala sem něco stáhnout, uvidím zda to půjde... proč to vlastně bylo zrušeno?

18 Marťan Marťan | 2. června 2008 v 20:08 | Reagovat

Tak to je fakt úžasné, že to nejede. Zajímalo by mě, jaký měli důvod to zrušit.

19 Kazutaka Asato Morgana Ehran Kazutaka Asato Morgana Ehran | 2. června 2008 v 20:13 | Reagovat

tak oznamuji, že mě přes Veoh Tv stahovat jde:)))))))) zatím tedy. jsem ale opravdu zvědavá, proč to zrušili...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama