► Něco navíc

Anime sraz číslo dvě

9. ledna 2009 v 21:58 | Morgana Ehran & Upírek
Konwanba!

Já a Upírek jsme opět dohodly další anime sraz. Doufáme, že tentokrát bude větší účast, o tom, že to bude stejně skvělé však nepochybujeme wink

Dějiště: Ostrava
Datum: 7.2. 2009
Sraziště: Nádraží Ostrava-Svinov
Čas: 11 hodin
Program: Oběd v restauraci
Přesunutí do čajovny
Překvapení od pořadatelek (jestli to stihnou laughing)
Možnost sledování anime (na notebooku)

Povinné: Cosplay

Těšíme se na vás! smile

Anime sraz

5. října 2008 v 1:00 | Morgana Ehran
Konbanwa! (Či oyasumi?)

Pro obyvetele kraje Moravskoslezského mám novinku!

Vznikla stránka, spíše řečeno spojila se má hlava (obrazně!!!) s jinou a rozhodli se organisovat anime srazy na Moravě a v Slezsku. Kdo může a chce, nechť se přidá. začíná se v Opavě a další města, kde se bude konat srazování jsou Ostrava, Olomouc a Brno.
Info o prvním srazu:

Seiyu (anime "dabéři")

8. července 2008 v 11:39 | Takatsuki Morgana Ehran
Ohajo!
Tenhle článeček mám v notebooku už hodný měsíc, vlastně jsem ho začala dělat, než jsem odjela do Francie. Jeho psaní mě bavilo a myslíš, že ty, co sledují anime, to pobaví taky. Jedná se o seznam "dabérů" anime postav, ovšem pouze v shonen-ai a yaoi. Věřte, že jsem se mnohdy nejen divila nad těmi kombinacemi, ale mnohdy i padala pod stůl... No ti kdo ony anime viděli už budou chápat:) sice ne všechny jsem viděla (přiznám The Prince of Tennis, Tactics, Fake, zapřu Ouran High School Host Club, Angel´s feather a Saint Beast). Odkazy na info o nich jsou v závorkách, abych to dělala přes jména po mě nechtějte

Změna image

11. června 2007 v 18:15 | Blanch
A je tu opět nový vzhled...bohužel je takový "rozmazaný", protože blog nepojme gif obrázky takové velikosti a musela jsem je udělat jako jpg, čili jsou škaredější, což mě dost mrzí..
Tématika layoutu je naše milované Kyou kara maou, ale stejně to brzy zase vidím na nějaké change, protože mě to bude hodně žrát, ale záleží taky na holkách, jak budou chtít, já osobně příliš spokojená nejsem, ale aspoň jsem tam mohla napsat všem známou větu: "He is my fianceé!" :))) Wolfy je prostě sladký, zvláště pak v růžové košilce :)))
Toť zatím vše...TOPlist

Shonen/yaoi sountracky

1. června 2007 v 1:25 | Blanch
Pro vás, příznivci hudby z anime shonen-ai a yaoi...(Marti konečně mám celé Loveless)

Důležitá informace!!!

30. května 2007 v 18:09 | Marťan
Milé děti,
pokud vám na www.veoh.com nejdou nalézt námi jmenované anime, mám pro vás informaci, jak je odtamtud dostat. Je nutné se na veoh registrovat a pak si vypnout Family Filter. Až pak se vám zobrazí i anime od 18 let.
Pokud vám ještě není 18, pak to úspěšně předstírejte, jako já XD
Janai!!!!

Přidejte se k nám...

15. května 2007 v 14:42 | Blanch
Máte rádi shonen-ai, slash a yaoi? Chcete se přidat?

TOPlist
 
 

Reklama